KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824167
nr 1382 4167
Erik Viktorson
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1967. Olja på duk, 23x40cm, yttermått inklusive ram: 34x50cm
Erik Viktorson, svensk målare född 1912.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:22:15
25/2 08:47:58
100 kr
1/3 19:16:11